Parlament Młodzieży Miasta Radomia

Opiekun posłów PMMR Marzena Wasilewska

Sylwetki posłów Parlamentu Młodzieży Miasta Radomia XVI Kadencji. To oni reprezentować będą naszą społeczność uczniowską przed władzami miasta przez najbliższy rok szkolny.

Nazywam się Jakub Prokop i jestem uczniem klasy 2D. Mam 14 lat. Interesuję się informatyką, polityką i wszelkimi sportami- najbardziej piłką nożną, dlatego gram w drużynie piłkarskiej. Zostałem Posłem Parlamentu Młodzieży Miasta Radomia, ponieważ czuję się na siłach, by godnie reprezentować naszą szkołę przed władzami miasta.
Jakub Prokop

Mam na imię Kacper, chodzę do klasy 2D, mam 14 lat. Lubię słuchać muzyki, która jest ze mną zawsze. Moim hobby jest informatyka, dużo czasu spędzam przy komputerze. Lubię zwierzęta, zwłaszcza psy i koty. Interesuję się historią i sztuką. Lubię śpiewać i rysować. Przyjemność sprawia mi pomaganie innym.
Kacper Gregorczyk

Opiekun Posłów PMMR