Panel sponsorów i partnerów Festynu Rodzinnego - Łączymy Pokolenia

Informacja dla rodziców

NewsyInformujemy, że w roku szkolnym 2015/2016 klasy pierwsze otrzymają darmowe podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń. Więcej informacji pod linkiem darmowe podręczniki

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015
Klas III - odbyło się czwartek 25 czerwca 2015 roku o godzinie 16.00
Klas I -II odbyło w piątek 26 czerwca 2015 roku o godzinie 9.30

Uroczyste podsumowanie Konkursów Przedmiotowych

W dniu 08 czerwca 2015 roku w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych i zawodów wiedzy organizowanych przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W czasie tej uroczystości uczennica klasy IIIc Agnieszka Salwa odebrała dyplom za zajęcie III miejsca w Radomskich Zawodach Informatycznych a opiekunka uczennicy mgr Małgorzata Basa otrzymała podziękowania za przygotowanie laureatki i prace w komisji konkursowej oraz podziękowania za przygotowanie uczennic kl. IIIc (w następującym składzie: Aleksandra Duchnik, Maja Laskowska, Natalia Małacka, Agnieszka Salwa, Karolina Suwała) do prezentacji doświadczeń na VI Radomskim Festiwalu Fizyki, który odbył się w dniu 17 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu.
Zapraszamy do galerii :)

Ach, cóż to był za bal......

Ach, cóż to był za bal......
W wyjątkowej scenerii i z niebagatelną oprawą odbył się w murach naszej szkoły 20 czerwca, bal klas trzecich. Sceneria przeniosła wszystkich uczestników bowiem do pięknej Wenecji. Z każdej strony otaczały nas przepiękne weneckie kamieniczki, gondolierzy w gondolach przewozili zakochanych, a setki masek przypominały nam o weneckim karnawale. Także uczniowie tańczący tradycyjnego poloneza mieli na sobie, własnoręcznie przez siebie przygotowane, piękne i efektowne maski weneckie. Ten wyjątkowy nastrój podkreślił jeszcze dodatkowo musical, pod jakże romantycznym tytułem: „Romeo i Julia". Tańce, piosenki i recytacja złożyły się na przepiękny występ przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Na koniec grupa chłopców, specjalnie na życzenie dziewcząt, zatańczyła układ, który po raz kolejny podbił serca uczennic... i nie tylko.
Wszyscy, uczniowie, wychowawcy, a nawet rodzice bawili się wspaniale i szkoda było się rozstawać, tym bardziej, że były to ostatnie godziny trzecioklasistów w murach naszej szkoły.
Każdy, kto był obecny na tym wyjątkowym balu, mógł spokojnie zacytować słynne weneckie powiedzenie:
" Być w Wenecji, to jakby zjeść
całe pudełko czekoladek z likierem naraz".
Zapraszamy do galerii :)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016

NewsyZamieszczamy wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016
zobacz

Próby artystyczne

NewsyPróby przed zakończeniem roku szkolnego 2014/2015 klas III odbędą się w środę 24 czerwca 2015r. o godz. 12.00 i czwartek 25 czerwca 2015r. o godz. 10.00. Zbiórka przed wejściem do sali gimnastycznej.
P. Bożena Wójcik i p. Małgorzata Rosińska

XV Gimnazjalny Rajd Survivalowy

Za nami kolejny, 15 już, Gimnazjalny Rajd Survivalowy. Nas, organizatorów, nie przestaje zadziwiać nieprzewidywalność jego uczestników :-D podczas poprzedniego rajdu zrezygnowała połowa uczestników - tym razem tylko 20%, czyli tylko 3 osoby. I to mimo padającego deszczu i konieczności nadrobienia sześciu kilometrów do mostu, gdyż rzeka wezbrała i przejście jej w bród okazało sie niemożliwe! Co dziwniejsze, w wyprawie wzięły udział osoby, które poprzednio nie wytrzymały trudów i tym razem przetrwały do końca - szacun na dzielni! Oprócz zwyczajowych nagród na koniec rajdu, czyli kociołka, kompasów, krzesiwa, niezbędników itd wszyscy otrzymaliśmy dodatkowo wspaniały sen przy wtórze szumu deszczu uderzającego o tropik namiotu. Niezapomniane wrażenie... Do zobaczenia na rajdzie jesiennym, twardziele. Bez względu na pogodę

XVII MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SDZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT.

W na początku czerwcu zakończyły się przy naszej szkole trwające kilka dni zmagania sportowe w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Na naszym boisku zagrały najlepsze drużyny z Województwa Mazowieckiego wyłonione z gier eliminacyjnych, międzypowiatowych. Gościły u nas zawodniczki z Warszawy, Pniewa, Ząbek, Zalasu, Drobina, Raszyna, Marianek i Grójca.
Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, gdzie każdy grał z każdym. Po grach grupowych przyszedł czas na gry o miejsca. W wyniku sportowej rywalizacji szkoły zajęły poszczególne lokaty:

Ostatnio dodane filmy

14. Rajd Survivalowy
14. już Szkolny Rajd Survivalowy, który odbył się w dniach 29- września - 1 październik...
324 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
08.02.15
Orszak Trzech Króli 6 Stycznia 2015 - kabaret GMO
GMO w składzie najlepszymUśmiech na Orszaku wystąpiło. Mamy nadzieję, że nieobecnym (z przy...
295 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
08.01.15
Dzień Edukacji Narodowej'2009
Archiwalny już film z akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w 2009 roku. Ech, łezka...
218 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
06.01.15
Mecz piłki nożnej pracownicy - uczniowie
Mecz piłki kopanej rozegrany pomiędzy drużyną pracowników naszej Szkoły a uczniami - 1....
306 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
06.01.15

Pogoda

Wygenerowano w sekund: 0.08
736,054 unikalne wizyty