Panel sponsorów i partnerów festynu Rodzinne Ustronie - Łączymy Pokolenia - kliknij------>

Rekrutacja 2016/2017

Szanowni Państwo, na naszej stronie przedstawiamy wszystkie informacje o rekrutacji kandydatów do klasy pierwszej oraz treść poszczególnych zarządzeń, ofertę szkoły i terminy.

Finał GOT TO SPELL

W dniu 12 kwietnia 2016 w naszym gimnazjum odbył się finał trzeciej już edycji konkursu dla uczniów szkół podstawowych GOT TO SPELL. W finale konkurowali ze sobą uczniowie z PSP 9, PSP 4 oraz PSP 2 w Radomiu. Główne nagrody, roczne kursy językowe, ufundowane przez English College trafiły do Bartosza Mrożka i Bartłomieja Basaja z PSP 9. Gratulujemy! Serdecznie dziękujemy naszym pozostałym sponsorom: bibliotece American Corner oraz wydawnictwom Macmillan i Oxford University Press.

Szkolne Święto Matematyki-Matematyka światem nieskończoności

14 marca obchodziliśmy Szkolne Święto Matematyki pod hasłem „Matematyka światem nieskończoności”.
Podczas obchodów Święta uczniowie uczestniczyli w szeregu działań, zarówno o charakterze naukowym, jak i rozrywkowym:
- finale szkolnego konkursu „Mistrz logicznego myślenia”, który wyłonił Mistrza Logicznego Myślenia i trzech vice-Mistrzów,
- konkursie „W matematyce nie ma drogi specjalnie dla Królów...”,
- konkursie matematyczno-plastycznym „Logo Szkolnego Święta Matematyki”,
- konkursie Sudoku.
Zwieńczeniem był uroczysty apel, na którym wręczone zostały nagrody za zwycięstwo
w poszczególnych konkursach.
Przy dźwiękach matematycznych piosenek przenieśliśmy się w świat liczb podczas przedstawienia „Która z nas jest najważniejsza…”, a na końcu przedstawiciele wszystkich klas wzięli udział w turnieju „1 z 5”, który wyłonił Szkolnego Mistrza Matematyki.

Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

W sobotę 09.04.2016 w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Reprezentanci naszej szkoły spisali się w turnieju rewelacyjnie ! wygrywając całe zawody i zajmując I miejsce pokonując szkoły: Gimnazjum z Parznic, Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 22 z Radomia. Ponadto reprezentant naszej szkoły Kacper Lesiak z klasy 2 c został królem strzelców całego turnieju zdobywając w sumie 11 bramek. Gratulacje i dalszych sukcesów! Dodatkową niespodzianką dla naszych zawodników byli zaproszeni goście którzy wręczali nagrody, puchary, zawodnicy Radomiaka Radom Maciej Świdzikowski i Leandro Rossi Pereira. Szkołę naszą reprezentowali: Zaręba Bartosz, Odźimkowski Jakub, Nazarczuk Krystian, Guziak Tomasz uczniowie klasy 1c. Machajek Damian uczeń klasy 1e, Duda Hubert klasa 2 b, Bocheński Oskar, Szwajda Kacper, Lesiak Kacper uczniowie klasy 2 c. Trenerem zespołu był p. Marcin Roguski nauczyciel wychowania fizycznego. Zdjęcia w galerii :)

Dzień Otwarty 2016 w naszej szkole

W czwartek, 7 kwietnia, drzwi naszej szkoły zostały szeroko otwarte dla wszystkich miłych gości, których zapraszaliśmy poprzez plakaty informacyjne oraz kontakt osobisty. Odzew przerósł nasze oczekiwania! Odwiedziły nas całe rodziny, babcie z wnuczkami, uczniowie klas szóstych szkół podstawowych wraz z wychowawcami oraz nasi absolwenci.
Tegorocznym hasłem przewodnim było „Nie ma jak Dwójka – żyjmy zdrowo” - stosownie do ustanowionego przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 1948 roku Światowego Dnia Zdrowia.

Gimnazjaliści NA PLANSZY MIASTA

Newsy21 marca, w pogodny choć chłodny pierwszy Dzień Wiosny, uczniowie naszego gimnazjum w składzie:Aleksandra Szester 2a, Dawid Nowosiński 2a, Kacper Jastrzębski 2a, Adam Łoboda 2a, Magdalena Pora 3d, Tomasz Sar 3d, Dominik Haręza 2d, Kacper Kuliński 2dpod opieką Pani Martyny Jakubczyk wzięli udział w międzyszkolnej grze terenowej „NA PLANSZY MIASTA. Śladami Radomskich Miejsc Pamięci II Wojny Światowej”, której organizatorem było VII LO im.K.K.Baczyńskiego w Radomiu. Wśród dziesięciu drużyn gimnazjalnych z Radomia i okolic (Jastrzębia, Wsola, Natolin, Jedlnia-Letnisko) nasi uczniowie zajęli wysokie II miejsce.

My hometown

W dniu 14 marca uczennica klasy 1E, Natalia Kołodziejczyk zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez RODON "My hometown". Natalia przygotowała i wygłosiła prezentację o naszym mieście. Gratulujemy!

Pomagamy, czyli Zbiórka Żywności - "Caritas"

W dniach 4-6 marzec 2016 r odbyła się zbiórka żywności na rzecz "Caritas" w sklepie "Stokrotka" przy ulicy Grzecznarowskiego 17. Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli zbierali produkty z długim terminem ważności m.in: cukier, mąkę, oleje, ryż, konserwy, słodycze itd. Rozdawane były również ulotki z informacjami o zbiórce, na których można było znaleźć przepis na wielkanocny mazurek z bakaliami. Tak jak co roku okazało się, że w Radomiu nie brakuje osób z dobrym sercem, które potrafią pomóc drugiemu człowiekowi. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy! :)

Ostatnio dodane filmy

Akademia z okazji 11. listopada - 2015 rok
Akademia z okazji 11. listopada poprowadzona przez p. Marcina Gawryjołka
346 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
14.11.15
Ślubowanie klas pierwszych
13. października 2013 roku odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
278 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
05.11.15
14. Rajd Survivalowy
14. już Szkolny Rajd Survivalowy, który odbył się w dniach 29- września - 1 październik...
697 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
08.02.15
Orszak Trzech Króli 6 Stycznia 2015 - kabaret GMO
GMO w składzie najlepszymUśmiech na Orszaku wystąpiło. Mamy nadzieję, że nieobecnym (z przy...
542 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
08.01.15

Pogoda

Wygenerowano w sekund: 0.93
1,002,795 unikalne wizyty