Sponsorzy Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Mistrzostwa Szkoły w Szachach

Na początku stycznia nasi gimnazjaliści uczestniczyli w Mistrzostwach Szkoły w Szachach. Po wyrównanej walce pięciu uczniów uplasowało się na podium. Trzech z nich zajęło ex aequo III miejsce z dorobkiem po 5 punktów: Mikołaj Petrykowski i Marcel Myrta z klasy 3d oraz Michał Romanowicz z klasy 2c. Wicemistrzem Szkoły został uczeń klasy 2b – Remigiusz Gajewski, uzyskując 7 punktów. Tytuł Mistrza Szkoły w Szachach zdobył Michał Głowacki z klasy 3a z wynikiem 8 punktów, nie przegrywając żadnego spotkania. Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach międzyszkolnych. Organizatorem Mistrzostw Szkoły w Szachach była pani Joanna Dobosz.

III Szkolny Konkurs Czytelniczy

NewsyZachęcamy naszych uczniów do przeczytania znakomitej powieści obyczajowej "Drugi" Ewy Nowak.Autorka jest pedagogiem-terapeutą, jej książki opisują aktualne problemy współczesnej młodzieży czytaj regulamin

Konkurs Świąteczna Choinka

NewsyZapraszamy uczniów klas II-III oddziałów
gimnazjalnych do udziału w konkursie
Świąteczna Choinka” zobacz regulamin

Misterium o Bożym Narodzeniu

Zgodnie z tradycją, w czwartek 21 grudnia 2017r, społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć Misterium o Bożym Narodzeniu - "Nie było miejsca dla Ciebie", przygotowane przez połączone siły zespołów teatralnych KAMELEON i KAMELEONEK pod opieką p. B. Wójcik i p. M. Rosińskiej. Przy wspólnym stole usiedli nauczyciele i uczniowie. Piękna scenografia, stroje aktorów i kolędy przykuł uwagę zebranych i wywołały wzruszenie.
Jak zawsze były życzenia, składane przez dyrektora szkoły p. Ewę Izydorską, księdza Pawła Zieję i przewodniczącą samorządu uczniowskiego Natalię Kołodziejczyk oraz dzielenie się opłatkiem.

Wszystkim Rodzicom naszych uczniów życzymy zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

- zobacz zdjęcia

Wyniki konursu czytelniczego

NewsyInformujemy, że zwycięzcą II Szkolnego Konkursu Czytelniczego "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa został Bartłomiej Miller z kl. 2a. Uczeń otrzymał ocenę celującą z języka polskiego oraz nagrody rzeczowe. Gratulacje.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Pierwszy dzień Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć prac naszych uczniów to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na ul. Żeromskiego 30 przed Urzędem Miejskim (stoisko nr 3)

Wybieramy najsympatyczniejsze klasy w Radomiu i wszystkich powiatach

Już po raz piętnasty rusza plebiscyt na Najsympatyczniejsze klasy pierwsze w
regionie oraz Radomiu i każdym z powiatów. Można głosować na trzy sposoby. Głosowanie zaczęło się 7
grudnia a jego koniec będzie 29 grudnia o godzinie 21. Zwycięskie klasy przedstawimy potem na łamach „Echa Dnia”.

i     zagłosuj na nasza klasę

Piłkarski Dzień Sportu

NewsyPod koniec listopada 2017 roku odbyła się publiczna prezentacja projektu edukacyjnego pt. „Piłkarski Dzień Sportu”, którego autorami byli gimnazjaliści z kl.3d: Igor Dziechciński, Emil Sawicki, Kacper Orłowski i Oskar Woźniak, a opiekunem – pani Joanna Dobosz. Projekt kierowany był do najmłodszych uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11, którzy popołudnia spędzają w świetlicy szkolnej. Celem Piłkarskiego Dnia Sportu było zainteresowanie uczniów klas 0 i 1 aktywnością ruchową, sportem i piłką nożną oraz zorganizowanie im czasu wolnego w sposób aktywny.

Ostatnio dodane filmy

Kompilacja - rajdy 14 do 17.
Kompilacja filmów z rajdów survivalowych od 14. do 17.
313 Obejrzeń:
03.01.17
Czytelniczy flashmob
Książki nadal są przyjaciółmi, a dzielenie się nimi w ramach bookcrossingu jest fajne Uśmiech
442 Obejrzeń:
27.10.16
Akademia z okazji 11. listopada - 2015 rok
Akademia z okazji 11. listopada poprowadzona przez p. Marcina Gawryjołka
1,023 Obejrzeń:
14.11.15
Ślubowanie klas pierwszych
13. października 2013 roku odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
988 Obejrzeń:
05.11.15