REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ!!!

SZANOWNI RODZICE wszelkie informacje dotyczące naboru do szkoły i oferty naszej placówki znajdziecie tutaj
Od 1 września 2017 roku strona PSP nr 11 będzie znajdowała się pod adresem www.psp11.radom.pl
List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Piknik z okazji Dnia Dziecka

XIX Gimnazjalny Rajd Survivalowy

Informujemy wszystkich uczniów, że w dniach 05 - 07 czerwca 2017r. ( poniedziałek, wtorek, środa) 2017 r. odbędzie się już XIX Rajd Survivalowy. Trasa rajdu przebiegać będzie następująco:
I dzień –Bartodzieje. PKP –Lisów – rz. Radomka(tama) – Marcelów –Wsola –Wielogóra (ul. Północna - nocleg) - ok. 10km
II dzień –Wielogóra (ul. Północna) - (zajęcia w obozie lub wyjście nad rzekę Radomkę w zależności od pogody ) – ok. 5 km
III dzień -Wielogóra (ul. Północna) - Wielogóra - Grabina -– - Wincentów - Lesiów PKP - ok. 4 km
Spotkanie przedrajdowe 01 czerwca (czwartek) o godz. 14.15 w sali 210.
Dla przypomnienia informacji przekazanych na spotkaniu polecamy serwis naszego koła SKKT rajdy survivalowe
Jeśli są jakieś pytania dotyczące rajdu proszę zadawać na naszej księdze gości. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej :)
Regulamin i harmonogram rajdu czytaj

Projekt eTwinning

Od 08.05.2017 do 12.06.2017 w naszej szkole realizujemy zatwierdzony już projekt eTwinning pt. Share my Room and Hobbies.
Współpracujemy z pięcioma europejskimi krajami. Naszymi partnerami są rówieśnicy z Hiszpanii, Bułgarii, Portugalii, Rumunii i Chorwacji.
Projekt umożliwi nam poznanie naszych kolegów i koleżanki z państw współpracujących, ponieważ opowiemy sobie nawzajem o zainteresowaniach, domu, przyjaciołach, rodzinie i czasie wolnym w krótkich, maksymalnie trzyminutowych filmikach. Na specjalnie do tego celu utworzonej platformie (twinspace) będziemy zamieszczać swoje nagrania oraz oglądać wypowiedzi innych.Będziemy mogli też porównać nasze style życia, domy, otoczenie itd.
Mamy nadzieję nawiązać trwałe kontakty, a może nawet przyjaźnie!
Traktujemy ten projekt jak przygodę życia!
Dostęp do filmików, dyskusji i całej platformy będą mieć tylko uczniowie i nauczyciele zaangażowani w projekt, ale po jego zakończeniu uchylimy nieco rąbka tajemnicy.Zapraszamy do galerii zdjęć po zakończeniu projektu, tj. po 12.06.2017r.
Koordynatorki projektu: p. Elwira Mortka, p. Małgorzata Sałaj, p. Justyna Mazurek.

Mój region moja ojczyzna.

W dniu 26 kwietnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły Aleksandra Szester z klasy III a i Michał Głowacki z klasy II a zdobyli zaszczytne drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Mój region moja ojczyzna. Ola i Michał dzielnie rozwiązywali przygotowane zadania, odpowiadali na pytania, jako zespół sprawili się na piątkę. Cała społeczność szkolna jest z Nich dumna.
Gratulujemy!!!

OBCHODY 226. ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Jak co roku, tuż przed majowym długim weekendem, uczniowie PG 2 pamiętając o zbliżającej się kolejnej rocznicy uchwalenia konstytucji trzeciomajowej, przygotowali program obchodów. Na tablicy w holu szkoły zawisła okolicznościowa wystawa, prezentująca fragmenty artykułów pierwszej ustawy zasadniczej w Rzeczpospolitej. Zamieszczono także portrety jej twórców oraz reprodukcję dzieła Jana Matejki ze wskazaniem i omówieniem, kto jest kim na obrazie.
Uczniowie i nauczyciele ubrani odświętnie tego dnia nosili biało-czerwone wstążeczki. Punktem kulminacyjnym obchodów była uroczysta akademia przygotowana przez młodzież z klasy 1b. Tym razem gronu pedagogicznemu oraz społeczności szkolnej zaprezentowały się wszystkie polskie konstytucje, kolejno od najmłodszej – obecnie obowiązującej – do najstarszej, trzeciomajowej. Uczennice klasy 1b, przepasane szarfami z napisem „Konstytucja”, podczas parady przez salę gimnastyczną, przedstawiły kopie historycznych dokumentów.

Szanowni Państwo !!! DRODZY RODZICE !!!

Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 2 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł.

Fundusze zebrane w ten sposób są wydatkowane na potrzeby szkoły i naszych pociech, czyli wszystkich uczniów gimnazjum. Zebrane dzięki tym wpłatom kwoty przeznaczamy na wspieranie rozwoju uczniów, nagradzanie ich sukcesów a także zachęcanie do większej aktywności. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody, ale staramy się również pomagać w sytuacjach wyjątkowych, np. poprzez wsparcie dla uczniów, których rodziny nagle znajdą się w trudnej sytuacji finansowej.

Pola Nadziei

Caritas Dicezji Radomskiej już po raz 4 organizował akcje Pola Nadziei. Tradycyjnie rozpoczeliśmy ją jesienią od sadzenia cebulek żonkili przy szkole. W ramach tej akcji wolontariusze uczestniczyli w zbiórce datków przy parafii św.Rafała w Radomiu. Zebraliśmy 409,68zlotych. Mamy satysfakcje z tego, że mogliśmy wspomóc tak szlachetny cel jak zakup sprzętu rehabilitacyjnego do wypożyczalni prowadzonych przez Caritas.
Zapraszamy do oglądanie fotek z akcji w galerii zdjęć :)

Ostatnio dodane filmy

Kompilacja - rajdy 14 do 17.
Kompilacja filmów z rajdów survivalowych od 14. do 17.
128 Obejrzeń:
03.01.17
Czytelniczy flashmob
Książki nadal są przyjaciółmi, a dzielenie się nimi w ramach bookcrossingu jest fajne Uśmiech
231 Obejrzeń:
27.10.16
Akademia z okazji 11. listopada - 2015 rok
Akademia z okazji 11. listopada poprowadzona przez p. Marcina Gawryjołka
837 Obejrzeń:
14.11.15
Ślubowanie klas pierwszych
13. października 2013 roku odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
814 Obejrzeń:
05.11.15