Installing

Klas III - piątek 22 czerwca 2018 roku o godzinie 9.30

pozostałych klas - piątek 22 czerwca 2018 roku o godzinie 11.00

Festyn rodzinny Czas Spełniania Marzeń

Zagłosuj na remont sali gimnastycznej w naszej szkole

NewsyUczniowie, którzy ukończyli 16 lat mogą głosować w Budżecie Obywatelskim na remont sali gimnastycznej w naszej szkole po wypełnieniu zgody rodziców i okazaniu legitymacji szkolnej.
zalacznik_nr2_do_zarzadzenia_nr_1840
zobacz plakat
zapraszamy :)

MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI W PIŁKĘ SIATKOWĄ

W maju w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Radomiu odbywały się wewnątrzszkolne rozgrywki klas gimnazjalnych w piłkę siatkową. Uczestniczyły w nich tylko te klasy, które lubią tę „najbardziej zespołową z zespołowych” grę sportową. Ze wszystkich istniejących dyscyplin sportowych piłka siatkowa pod względem popularności zajmuje II miejsce w naszej szkole, tuż za piłką nożną. Celem zawodów było wyłonienie Mistrza Szkoły w piłce siatkowej, wdrożenie uczniów do czynnego wypoczynku w czasie wolnym oraz integracja społeczności szkolnej.
Miejsca medalowe w tej rywalizacji wewnątrzszkolnej zajęły następujące klasy:
• III miejsce – kl.3d w składzie: Maksymilian Wójcik, Jan Świgoń, Piotr Banach, Mikołaj Petrykowski, Jan Czarnecki;
• II miejsce – kl.3b w składzie: Maciej Winiarski, Filip Kozłowski, Jonasz Kaczmarski, Oskar Szcześniak, Kacper Bednarski;
• I miejsce i tytuł Mistrza Szkoły w piłce siatkowej – kl.2b.

Mistrzowską klasę reprezentowali następujący siatkarze: Szymon Faryna, Kacper Jesionek, Kacper Kostrzewa, Emil Fabisiak, Mikołaj Kijas.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom ambitnej postawy na boisku, a najlepszym - zdobytego tytułu.
Organizatorem i sędzią zawodów była pani Joanna Dobosz. Zapraszamy do galerii zdjęć

Sukcesy naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły - Natalia Spólna kl. 3a, Michał Włodek kl. 3a - zakwalifikowali się do finału XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego i wystąpili w koncercie laureatów.

W XIV Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec”, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu, Natalia Spólna z kl. 3a gimnazjum zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim i II - w konkursie literackim. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

26 maja 2018r. w Domu Kultury w Iłży odbył się XXXII Ogólnopolski Turniej Recytatorski im. Bolesława Leśmiana. Wśród recytujących znaleźli się reprezentanci naszej szkoły – Natalia Spólna i Michał Włodek.

Mistrzostwa Szkoły w Ringo i międzyszkolne zawody w ringo

Ringo nie jest popularną dyscypliną sportu w Polsce czy na świecie, ale ma swoich sympatyków w naszej szkole. We wtorek 24 kwietnia odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły Dziewcząt w Ringo w kategorii gimnazjum. Po wyrównanej walce medalowe pozycje zajęły następujące gimnazjalistki: Zuzanna Romanowska kl.3e – III miejsce, Kinga Błaszczyk kl.3e – II miejsce, Maja Wiśniewska kl.2d – Mistrzyni Szkoły. W czwartek 26 kwietnia rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Szkoły Chłopców w Ringo w kategorii gimnazjum.Najlepsza trójka w tej kategorii: Święcicki kl.3d – III miejsce, Michał Głowacki kl.3a – II miejsce, Adam Janek kl.3a – Mistrz Szkoły. Zarówno wymienieni zawodnicy i zawodniczki, jak i pozostałe uczestniczące w zawodach osoby, zasługują na pochwałę ze względu na swoją ambitną postawę na boisku, walkę „fair – play” oraz tworzenie przyjaznej atmosfery. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kinga Błaszczyk, Zuzanna Romanowska, Maksymilian Wójcik, Jan Świgoń, Adam Janek, Michał Głowacki, Jakub Święcicki, Kacper Jesionek uczestniczyła w międzyszkolnych zawodach dziewcząt i chłopców w ringo w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży i zajęła w nich IV miejsce. Organizatorem Indywidualnych Mistrzostw Szkoły w ringo oraz opiekunem reprezentacji szkoły w ringo była pani Joanna Dobosz.

Złoty medal w skoku w dal

Kolejny sukces ucznia naszej szkoły PSP 11. Damian Machajek zajął I MIEJSCE - złoty medal w skoku w dal. W dniu 16.05.2018 roku na obiekcie MOSiR w Radomiu odbyły się w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Finały Międzypowiatowe Ziemi Radomskiej w Indywidualnej Lekkoatletyce. Od samego początku zawodów Damian uzyskiwał najlepsze wyniki i w drugiej swojej próbie uzyskał najlepszy wynik 5 m 53 cm co pozwoliło wywalczyć złoty medal i awans do finałów województwa Mazowieckiego, które odbędą się w czerwcu w Płocku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Opiekunem zawodnika jest pan Marcin Roguski nauczyciel wychowania fizycznego.

Ostatnio dodane filmy

Kompilacja - rajdy 14 do 17.
Kompilacja filmów z rajdów survivalowych od 14. do 17.
470 Obejrzeń:
03.01.17
Czytelniczy flashmob
Książki nadal są przyjaciółmi, a dzielenie się nimi w ramach bookcrossingu jest fajne Uśmiech
582 Obejrzeń:
27.10.16
Akademia z okazji 11. listopada - 2015 rok
Akademia z okazji 11. listopada poprowadzona przez p. Marcina Gawryjołka
1,176 Obejrzeń:
14.11.15
Ślubowanie klas pierwszych
13. października 2013 roku odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
1,123 Obejrzeń:
05.11.15