· Gości online: 1

· Łącznie użytkowników: 73
· Najnowszy użytkownik: dawidn

Zegar & Kalendarz

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-06-2013 17:27
Podobno jesteś tym, co jesz...ale ja nie przypominam sobie, żebym jadł jakieś legendy Uśmiech

16-12-2012 23:52
W NASA potwierdzono, że 21 grudnia późnym południem niebo ogarnie mrok. Jest to bardzo interesujące zjawisko nazywane przez ekspertów "nocą".

05-03-2012 12:30
Dla zarejestrowanych użytkowników - niespodzianka w postaci odtwarzacza mp3 na stronie wraz z utworami do słuchania - muzyka techno i gothic folk Szeroki uśmiech

17-02-2012 14:38
Jakby kogoś interesowało: do korzystania z radia konieczny jest program w rodzaju Winampa lub polskiego Foobar2000

09-10-2011 21:36
Moja wiedza jest tak potężna, że aż boję się jej użyć na sprawdzianie Szeroki uśmiech

Panel sponsorów i partnerów festynu Rodzinne Ustronie - Łączymy Pokolenia - kliknij------>

Jak założyć konto do Librusa

XIV Rajd Survivalowy

NewsyInformujemy wszystkich uczniów, że w dniach 29września - 01 października (poniedziałek, wtorek, środa) odbędzie się XIV Gimnazjalny Rajd Survivalowy.
Trasa rajdu przebiegać będzie następująco:

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

NewsyUczniów zainteresowanych działalnością na rzecz szkoły i społeczności szkolnej, pragnących wziąć udział w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum nr 2 w Radomiu (na stanowiska: przewodniczący, zastępca przewodniczącego, sekretarz, skarbnik) prosimy o zgłaszanie się do opiekunów SU (pani B.Koptas lub pani J.Dobosz) w celu uzyskania list kandydatów. Kandydować do Rady Samorządu Uczniowskiego może każdy uczeń naszej szkoły, który miniony rok szkolny ukończył z zachowaniem minimum dobrym.

Zebrania z rodzicami

NewsyInformujemy, że w dniu 16 września 2014r (wtorek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami. Numery sal będą podane w dniu zebrania przy wejściu do szkoły.

Rajd Integracyjny Klas Pierwszych

Newsy Informujemy wszystkich uczniów i rodziców , że 12 września 2014r w piątek odbędzie się, bez względu na pogodę, Rajd Integracyjny Klas Pierwszych. Więcej informacji w regulaminie rajdu czytaj

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

NewsyRozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się w dniu 1.09.2014 ( poniedziałek) w sali gimnastycznej o godzinie 9.15
( wszystkie klasy)
Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie spotykają się z wychowawcami w następujących salach:

Giełda podręczników

NewsyW dniach 28 - 29 sierpnia 2014 w salach 017, 018 i 019 w godzinach 9.00 -13.00 będzie można nabyć i sprzedać używane podręczniki do klas 1-3. Regulamin obrotu używanymi podręcznikami oraz wykaz obowiązujących podręczników znajduje się na stronie szkoły.

Comenius - wizyta w Turcji

NewsyW dniach 11-17 Maja 2014 roku uczniowie Gimnazjum nr. 2, Oliwia Łagowska z kl. 2D, Anna Stajniak z kl. 3C, Mateusz Wasilewski z kl. 3D i Michał Turek z kl. 3D oraz nauczyciele pani Agnieszka Rdzanek i pani Justyna Mazurek wyjechali do Turcji w ramach projektu Comenius. Podczas wizyty w Turcji uczniowie mieli okazję rozwijać umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, poznawali kulturę i obyczaje kraju, podziwiali piękne krajobrazy Kapadocji i Amasyi oraz zwiedzali starożytne miasto Hattusha. Mieszkańcy Turcji okazali się bardzo ciepłymi ludźmi, nie możemy się doczekać ich wizyty w Polsce we wrześniu 2014 roku.

Ostatnio dodane filmy

Pierwszy Dzień Wiosny'2014
To już jest tradycją w naszej Szkole, że co roku 21 marca odbywa się turniej o tytuł Klasy Roku.
Obejrzeń: 182
Występ kabaretu GMO
Przedstawienie kabaretu GMO z PG2 przygotowane na potrzeby radomskiego Orszaku Trzech Króli 2014. Utrwalona została wersja z pustego, "polekcyjnego" szkolnego Klubu, ale 6 stycznia oglądały nas tysiące. Podobno się podobałoUśmiech. Dziękuję aktorom moim kochanym oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego filmiku.
Opiekun kabaretu GMO i autor inscenizowanego tekstu- Małgorzata Michalska

Obejrzeń: 200
Falkon'2013 - Klub Gier Fabularnych
Jak co roku wybraliśmy się na Ogólnopolski Zjazd Miłośników Fantastyki Falkon'2013 do Lublina. Impreza przytłaczała ogromem - w kilku halach rozłożyły się sklepy, odbywały się pokazy, koncerty i turnieje, ponadto w salach można było wysłuchać interesujących prelekcji na różne tematy, niekoniecznie związane z fantastyką. Miło było spotkać absolwentów, którzy kiedyś uczestniczyli w zajęciach Klubu Gier Fabularnych przy PG 2 w Radomiu i nadal kultywują zainteresowania zaszczepione w czasie gdy uczęszczali do naszego Gimnazjum.
Obejrzeń: 274
Falkon'2012
Sprawozdanie z Ogólnopolskiego Zjazdu Miłośników Fantastyki Falkon'2013 organizowanego przez Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza. Członkowie Klubu Gier Fabularnych działającego przy naszym Gimnazjum jeżdżą tam co roku już od wielu lat spotykając się tam z absolwentami, którzy nadal interesują się fantastyką.
Obejrzeń: 233
Darth Maul z PG2 w Radomiu
Absolwent naszego gimnazjum, Yoyo, członek międzynarodowego Legionu 501 zrzeszającego zagorzałych fanów sagi Gwiezdnych Wojen, również uczęszczał na zajęcia Klubu Gier Fabularnych działającego w naszej Szkole. Cały proces charakteryzacji trwał około czterech godzin, ale się spóźniłem i nagrałem tylko 2 ostatnie godziny Uśmiech
Obejrzeń: 311