Nazwa użytkownika:    Hasło:   
center-left.png center-right.png
Przeszukaj stronę
blank.gif blank.gif
Logowanie
Instrukcja logowania do Librusa
blank.gif blank.gif
Logowanie
Instrukcja logowania do Office365
blank.gif blank.gif
Gazetka Szkolna
Pierwszy numer
Drugi numer
Trzeci numer
Czwarty numer
Piąty numer
Szósty numer
Siódmy numer
Ósmy numer

Dziewiąty numer/new!/

blank.gif blank.gif
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank.gif blank.gif
Szkoła
blank.gif blank.gif
Uczniowie
blank.gif blank.gif
Nauczyciele
blank.gif blank.gif
Rodzice
blank.gif blank.gif
Różne
blank.gif blank.gif
Ostatnie galerie:

Jubileusz 15-lecia dz...
Pomysłodawczynią, założycielką i opiekunką zesp...

XVII GIMNAZJALNY RAJD...


II Spartakiada Korcza...


Piknik Ustronie


Piknik Naukowy 2016

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Panel sponsorów i partnerów festynu Rodzinne Ustronie - Łączymy Pokolenia - kliknij------>
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
NewsyZamieszczamy wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
zobacz
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Mistrzostwa Szkoły Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej
NewsyW środę 8 czerwca zakończyły się Mistrzostwa Szkoły Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Do wewnątrzszkolnych zawodów zgłosiło się 9 drużyn reprezentujących klasy: 1a, 1b, 1d, 2a, 2b, 2c (2 drużyny), 3c i 3d. Emocje towarzyszyły naszym zawodnikom podczas gier eliminacyjnych jak i finałowych.
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
XVII GIMNAZJALNY RAJD SURVIVALOWY już za nami!
Za nami kolejny, 17. już, Gimnazjalny Rajd Survivalowy. Pogoda dopisała - w końcu to czerwiec był - i noc nie była taka straszna jak poprzednim razem. Trasa rajdu była krótka, ale atrakcyjna i wszyscy dali radę przejść, nikt nie zrezygnował :) Ten rajd był specyficzny, gdyż po raz pierwszy przeprawialiśmy się przez rzekę pontonem, co dla niektórych było dużym (i czasochłonnym ;) ) wyzwaniem. Potem trzeba było odnaleźć jedzenie chytrze ukryte przez nas - orgów - w lesie. Ci, którzy by go nie odnaleźli, zostaliby skazani na pójście spać o pustym żołądku i ponowne poszukiwanie następnego dnia (alternatywą jest sępienie od innych rajdowiczów). Ale wszyscy dali radę i przygotowali sobie swój pierwszy posiłek na ognisku. Następnego dnia wszyscy byli zajęci przygotowaniem narzędzi, którymi mogliby upolować posiłek gdyby skończyły się konserwy, były również konkursy strzeleckie i sprawnościowe. Wielki szacun dla dziewcząt, które nie odbiegały w konkursach sprawnościowych od chłopców. Brawo!!!. Mamy nadzieję, że rajd podobał się wszystkim uczestnikom a małe incydenty z kleszczami nie odstraszyły nikogo. Do zobaczenia na rajdzie jesiennym w przyszłym roku szkolnym. Bez względu na pogodę i długość trasy. Pozdrawiamy i zapraszamy do galerii:)
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Unikatowe, kolekcjonerskie i bardzo cenne przedmioty na licytację w czasie festynu
W związku z organizacją Festynu Osiedlowego "Rodzinne Ustronie - łączymy pokolenia", odbywającego się już po raz piąty pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia, zaplanowaliśmy, jako jedną z wielu atrakcji imprezy, licytację różnych przedmiotów. Miło nam poinformować, że udało się pozyskać bardzo cenne przedmioty, należące m.in. do najważniejszych osób w naszym państwie.
2 piłki do koszykówki z autografami zawodników Rosy Radom Ekstraklasy obraz przekazany przez Biuro Promocji Miasta Radomia p. Karola Semika filiżanki ręcznie malowane 24- karatowym złotem firmy Ćmielów, przekazana w zeszłym roku przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów w imieniu pani premier Ewy Kopacz filiżanka "Ewa" espresso ręcznie malowana 24-karatowym złotem firmy Ćmielów przekazana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów Pani Beaty Szydło pamiątkowe gadżety z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazane przez Jurka Owsiaka wraz z jego autografami


pozostałe przedmioty przeznaczone na licytację - kliknij

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Festyn rodzinny "Rodzinne Ustronie- łączymy pokolenia"
Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Radomiu zapraszają na festyn rodzinny pod hasłem "Rodzinne Ustronie- łączymy pokolenia", który został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia. Festyn odbędzie się w dniu 18.06.2016r. w godzinach 14.00 - 19.00 na terenie Publicznego Gimnazjum nr 2 przy ul. Gagarina 19. Podczas festynu przewidziano liczne konkursy z cennymi nagrodami, występy artystyczne, loterię fantową oraz mnóstwo innych atrakcji dla całej rodziny.


Program festynu
Regulamin biegów
Regulamin licytacji
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Sportowy zawrót głowy


31 maja 2016r.
uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Wioletty Kornafel uczestniczyli w II Spartakiadzie Korczakowskiej pt. ,,Sportowy zawrót głowy", organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Radomiu.W wyniku rozegranych konkurencji drużyna Publicznego Gimnazjum Nr 2 zajęła I miejsce zdobywając Puchar Janusza Korczaka.
Dziękujemy również naszym wolontariuszom pod opieką pani Aleksandry Mieżwy, którzy jak zwykle z życzliwością i zaangażowaniem wspierali i dopingowali naszych zawodników. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięstwa.
Zapraszamy do galerii zdjęć
.
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Wewnątrzszkolne Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły PG nr2 w unihokeja
Newsy7 czerwca zostały rozegrane Wewnątrzszkolne Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły PG nr2 w unihokeja. W rozgrywkach wzięły udział następujące klasy 1E, 1F, 2D, 2B, 3D, 3E. W wyniku rozegranych meczy I miejsce zajęła klasa 2B, II miejsce zajęła klasa 2D, III miejsce klasa 3D, IV miejsce klasa 3E, V miejsce klasa 1F, VI miejsce klasa 1E. Wręczenie pucharu i dyplomów odbędzie się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięstwa. Organizatorami wewnątrzszkolnych zawodów w unihokeja byli nauczyciele wychowania fizycznego Wioletta Kornafel i Beata Dąbrowska
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Sezon festynowy rozpoczęty!
Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła czynnie włącza się w festyny organizowane przez zaprzyjaźnione placówki na osiedlu Ustronie. Rozpoczęliśmy kolorowo w Przedszkolu Publicznym nr 16 w Radomiu dnia 1 czerwca 2016r. Dzięki współpracy z panią dyrektor na przygotowanym stanowisku uczennice i uczniowie naszej szkoły o artystycznej duszy malowali dziecięce twarze, a nie rzadko także inne części ciała. Włączali się też do zabaw, śpiewów i tańców. Było miło, zabawnie i bardzo kolorowo! Dziękujemy panu dyrektorowi Sławomirowi Kapuście, opiekunkom/organizatorkom: p. Annie Bednarczyk, p. Justynie Łyżwińskiej i p. Elwirze Mortce, ale przede wszystkim wolontariuszom: W. Idziak, E. Mażulowi, M. Jędrzejczykowi z kl. 1b, O. Łyżwińskiej z kl. 2a, M. Zarębie, A. Kacprzak, A. Dasiewicz, J. Bochyńskiej z kl. 3b. Okazuje się, że nasi uczniowie mają możliwości i potrzebę dawania innym swoich umiejętności, serca i czasu. Pięknie sprawdzają się w roli animatorów zabaw dla swoich najmłodszych kolegów. Brawo!
Wkrótce będziemy wspierać Festyn w Przedszkolu Publicznym nr 10 w Radomiu oraz Festyn Integracyjno-Rodzinny organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową „USTRONIE”.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Ostatnio dodane filmy
Akademia z okazji 11. listopada - 2015 rok
Akademia z okazji 11. listopada poprowadzona przez p. Marcina Gawryjołka
516 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
14.11.15
Ślubowanie klas pierwszych
13. października 2013 roku odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
448 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
05.11.15
14. Rajd Survivalowy
14. już Szkolny Rajd Survivalowy, który odbył się w dniach 29- września - 1 październik...
842 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
08.02.15
Orszak Trzech Króli 6 Stycznia 2015 - kabaret GMO
GMO w składzie najlepszymUśmiech na Orszaku wystąpiło. Mamy nadzieję, że nieobecnym (z przy...
678 Obejrzeń:
No Rating
From: Kot
08.01.15
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Pogoda
blank.gif blank.gif
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png