Panel sponsorów na Piknik z okazji Dnia Dziecka - kliknij (+)

99 urodziny Niepodległej Polski

10 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 99 urodziny Niepodległej Polski.
Narodowe Święto Niepodległości miało w tym roku charakter radosnych urodzin Niepodległej. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w projekcie, który przewidywał przygotowanie „ prezentu” dla dostojnej Jubilatki.
Już dzień przed oficjalnymi obchodami, na korytarzach szkoły pojawiły się plakaty klas 2 D, 3 A i 3 F pokazujące pułapki języka polskiego, polskie przysłowia i tradycjenarodowe.
10 listopada spotkanie w sali gimnastycznej rozpoczęło się, zgodnie z ceremoniałem szkoły, od wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu, który najgłośniej śpiewał oddział „0”!.
Następnieuczniowie krótko przypomnieli wydarzenia historyczne, walki toczone przez Polaków o wskrzeszenie Ojczyzny, postaci wybitnych Polaków- architektów wolności.

II Szkolny Konkurs Czytelniczy

NewsyPoddajcie się magii świąt Bożego Narodzenia. Przeczytajcie lub przypomnijcie sobie "Opowieść wigilijną" Karola Dickensa i weźcie udział w konkursie czytelniczym. czytaj regulamin

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej

NewsyZ okazji Święta Niepodległości w Klubie Osiedlowym "Ustronie" odbył się konkurs recytatorski poezji patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. 3a : Oliwia Bednarska, Natalia Bruch, Natalia Spólna i Michał Włodek, który po brawurowym wykonaniu "Reduty Ordona" Adama Mickiewicza zdobył III miejsce.

Srebrny medal dla naszych piłkarzy

Zakończyły się XIX Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Braci Czachorów w ramach XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli doskonały wynik zajmując w turnieju II miejsce i tym samym zdobywając srebrny medal Mistrzostw. Tak dobry wynik pozwolił naszej drużynie na reprezentowania naszej szkoły i miasta w rozgrywkach na szczeblu międzypowiatowym, które zostaną rozegrane na wiosnę 2018 roku. Na wyróżnienie zasłużyli wszyscy zawodnicy w każdym spotkaniu widać było duże zaangażowanie, wole walki w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Ponadto zawodnicy wyróżniali się dużymi umiejętnościami technicznymi, indywidualnymi co przełożyło się na wysoki poziom gry całej drużyny. Publiczną Szkołę Podstawowa nr 11 im. A. J. Czartoryskiego w Radomiu przy ulicy Gagarina 19 reprezentowali uczniowie:
Fijałkowski Jakub klasa 2c
Jastrzębski Mikołaj klasa 2d
Przybysławski Maciej klasa 3b
Gąszczyk Hubert klasa 3c
Guziak Tomasz klasa 3c
Kowalczyk Adam klasa 3c
Odzimkowski Jakub klas 3c
Zaręba Bartosz klasa 3c
Kosiec Dominik klasa 3e
Machajek Damian klasa 3e

Podziękowania dla trenerów klubowych poszczególnych zawodników: Radomiaka Radom, Broni Radom.
Opiekunem z ramienia szkoły był p. M.Roguski
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zebrania klasowe

NewsyInformujemy rodziców, że w dniu 15.11.2017r. (środa) o godz. 17.00 odbędą się zebrania klasowe.

Natomiast o godz. 18.00 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Numery sal będą podane przy wejściu do szkoły.

Wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczego

Znamy już laureatów Szkolnego Konkursu Czytelniczego :
I miejsce Oliwia Bednarska kl. 3a
II miejsce Bartłomiej Miller z kl. 2a
III miejsce Michał Głowacki z kl. 3a

Wyróżnienie zdobyły :
Natalia Bruch z kl. 3a i Laura Kundys z kl. 3c
Gratulujemy

Spotkanie Wolontariatu

NewsyW czwartek, dnia 19.10.2017 odbędzie się pierwsze spotkanie dotyczące pracy wolontariatu w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkich zainteresowanych uczniów zapraszamy na godzinę 14:15

Święto Komisji Edukacji Narodowej

NewsyData 14 października upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (14 października 1773 roku). Komisję utworzono na polecenie króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Potocznie dzień ten zwany jest Dniem Nauczyciela.
W naszej szkole zawsze ten dzień jest obchodzony uroczyście i uczniowie uznają w tym dniu pracę swoich wychowawców i pedagogów. Nauczyciele są tego dnia także nagradzani przez instytucje oświatowe oraz dyrektorów szkół. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z uroczystości:)

Ostatnio dodane filmy

Kompilacja - rajdy 14 do 17.
Kompilacja filmów z rajdów survivalowych od 14. do 17.
283 Obejrzeń:
03.01.17
Czytelniczy flashmob
Książki nadal są przyjaciółmi, a dzielenie się nimi w ramach bookcrossingu jest fajne Uśmiech
397 Obejrzeń:
27.10.16
Akademia z okazji 11. listopada - 2015 rok
Akademia z okazji 11. listopada poprowadzona przez p. Marcina Gawryjołka
987 Obejrzeń:
14.11.15
Ślubowanie klas pierwszych
13. października 2013 roku odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
957 Obejrzeń:
05.11.15