Installing

Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych

Biblioteka przyszła na polski!-pod takim hasłem 22 października w naszej szkole świętowaliśmy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Jak łatwo się domyślić, była to akcja czytelnicza, której część przygotowały panie: Małgorzata Michalska i Bożena Wójcik. Październikowy, nieco szary dzień zaskoczył wszystkich gimnazjalistów, którzy na swoich lekcjach języka polskiego mogli posłuchać o książkach, które są dostępne w szkolnej bibliotece. Mało, że posłuchać! Mogli je nawet natychmiast wypożyczyć, by zapał do czytania im nie minął! Książka to przyszłość, twierdzi nauczycielka bibliotekarka Małgorzata Michalska. Pewnie ma rację, ponieważ zainteresowanie akcją było naprawdę duże. Na zdjęciach prezentuje się wspaniałe zaczytana klasa 3b, wraz z wypożyczonymi na lekcji książkami.