Installing

Laureaci III Szkolnego Konkursu Czytelniczego

Newsy14 lutego odbył się III Szkolny Konkurs Czytelniczy. Tym razem trzeba było przeczytać powieść młodzieżową „Drugi” Ewy Nowak i odpowiedzieć na pytania z jej treści. Najwięcej punktów zdobyły :
I miejsce : Dominika Wach kl. 3 f
II miejsce : Zofia Rylska kl. 3 f
III miejsce : Oliwia Bednarska z kl. 3 a

Zespół teatralny KAMELEON - pensjonariuszom

Na początku każdego roku kalendarzowego nasi uczniowie odwiedzają pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej "Weterana Walki i Pracy" przy ul. Wyścigowej w Radomiu. Zgodnie z tradycją zespół teatralny KAMELEON pod opieką p. B. Wójcik i p. M. Rosińskiej przedstawił Misterium o Bożym Narodzeniu ,,Nie było miejsca dla Ciebie". Piękne kolędy wprowadziły nastrój Bożego Narodzenia i zachęciły wszystkich zebranych do wspólnego śpiewania. Dyrekcji, pracownikom i pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej "Weterana Walki i Pracy" życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018.

Zespół teatralny KAMELEON - dzieciom

W czwartek 1 lutego 2018r. naszą szkołę odwiedziły dzieci ze świetlicy środowiskowej MOPS-u wraz ze swoimi rodzicami i pracownikami placówki. Zespół teatralny KAMELEON pod opieka p. B. Wójcik i p. M. Rosińskiej przedstawił Misterium o Bożym Narodzeniu "Nie było miejsca dla Ciebie". Dopełnieniem przedstawienia były kolędy, które tworzyły świąteczny nastrój.

Zebrania klasowe

NewsyInformujemy rodziców, że w dniu 31.01.2018r. (środa) o godz. 17.00 odbędą się zebrania klasowe.

Natomiast w dniu 29.01.2018r. (poniedziałek) o godz. 17.00 odbędzie się zebranie klasy 3B.

Numery sal będą podane przy wejściu do szkoły.

Po zakończonych spotkaniach z wychowawcami klas odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.

Mistrzostwa Szkoły w Szachach

Na początku stycznia nasi gimnazjaliści uczestniczyli w Mistrzostwach Szkoły w Szachach. Po wyrównanej walce pięciu uczniów uplasowało się na podium. Trzech z nich zajęło ex aequo III miejsce z dorobkiem po 5 punktów: Mikołaj Petrykowski i Marcel Myrta z klasy 3d oraz Michał Romanowicz z klasy 2c. Wicemistrzem Szkoły został uczeń klasy 2b – Remigiusz Gajewski, uzyskując 7 punktów. Tytuł Mistrza Szkoły w Szachach zdobył Michał Głowacki z klasy 3a z wynikiem 8 punktów, nie przegrywając żadnego spotkania. Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach międzyszkolnych. Organizatorem Mistrzostw Szkoły w Szachach była pani Joanna Dobosz.

III Szkolny Konkurs Czytelniczy

NewsyZachęcamy naszych uczniów do przeczytania znakomitej powieści obyczajowej "Drugi" Ewy Nowak.Autorka jest pedagogiem-terapeutą, jej książki opisują aktualne problemy współczesnej młodzieży czytaj regulamin

Konkurs Świąteczna Choinka

NewsyZapraszamy uczniów klas II-III oddziałów
gimnazjalnych do udziału w konkursie
Świąteczna Choinka” zobacz regulamin

Misterium o Bożym Narodzeniu

Zgodnie z tradycją, w czwartek 21 grudnia 2017r, społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć Misterium o Bożym Narodzeniu - "Nie było miejsca dla Ciebie", przygotowane przez połączone siły zespołów teatralnych KAMELEON i KAMELEONEK pod opieką p. B. Wójcik i p. M. Rosińskiej. Przy wspólnym stole usiedli nauczyciele i uczniowie. Piękna scenografia, stroje aktorów i kolędy przykuł uwagę zebranych i wywołały wzruszenie.
Jak zawsze były życzenia, składane przez dyrektora szkoły p. Ewę Izydorską, księdza Pawła Zieję i przewodniczącą samorządu uczniowskiego Natalię Kołodziejczyk oraz dzielenie się opłatkiem.

Wszystkim Rodzicom naszych uczniów życzymy zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

- zobacz zdjęcia