Przejdź do

Przeszukaj stronę

Logowanie

Logowanie

Logowanie

Gazetka Szkolna

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Installing

Foto-chmurka

Złoty medal w skoku w dal

Kolejny sukces ucznia naszej szkoły PSP 11. Damian Machajek zajął I MIEJSCE - złoty medal w skoku w dal. W dniu 16.05.2018 roku na obiekcie MOSiR w Radomiu odbyły się w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Finały Międzypowiatowe Ziemi Radomskiej w Indywidualnej Lekkoatletyce. Od samego początku zawodów Damian uzyskiwał najlepsze wyniki i w drugiej swojej próbie uzyskał najlepszy wynik 5 m 53 cm co pozwoliło wywalczyć złoty medal i awans do finałów województwa Mazowieckiego, które odbędą się w czerwcu w Płocku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Opiekunem zawodnika jest pan Marcin Roguski nauczyciel wychowania fizycznego.

Sukces naszych reprezentantów...

W dniu 15.05.2018 roku w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zawodnicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 zajęli I miejsce w Finale Międzypowiatowym Ziemi Radomskiej w Piłce Nożnej Chłopców. Zajęcie pierwszego miejsca dało naszej szkole awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Finały Mazowieckie odbędą się w dniach 5-7 czerwca 2018 roku w Płocku. Szkołę naszą reprezentowali następujący zawodnicy Jakub Fijałkowski, Damian Machajek, Bartosz Zaręba, Dominik Kosiec, Hubert Gąszczyk, Jakub Odzimkowski, Adam Kowalczyk, Paweł Sułecki, Mikołaj Jastrzębski, Bartosz Sasin. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zespół poprowadził pan Marcin Roguski nauczyciel wychowania fizycznego. - zobacz zdjęcia

Spotkanie rodziców klas IV-VIII

NewsyInformujemy rodziców, że w dniu dzisiejszym tj. 14 maja 2018r. o godz. 18.00 w klubie szkolnym
odbędzie się zebranie z rodzicami klas IV-VIII.
Zapraszamy serdecznie!

OBCHODY 227 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Jak co roku, tuż przed majowym długim weekendem, uczniowie PSP 11 pamiętając o zbliżającej się kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, przygotowali program obchodów. Uczniowie i nauczyciele ubrani odświętnie tego dnia nosili biało-czerwone wstążeczki. Punktem kulminacyjnym obchodów była uroczysta akademia przygotowana przez młodzież. Tym razem gronu pedagogicznemu oraz społeczności szkolnej zaprezentowały się wszystkie polskie konstytucje, kolejno od najmłodszej obecnie obowiązującej do najstarszej, trzeciomajowej. Uczennice przepasane szarfami z napisem Konstytucja, podczas parady przez salę gimnastyczną, przedstawiły kopie historycznych dokumentów. Wzbogaciły je komentarze lektorów, którzy przybliżyli kontekst historyczny, w jakim każda konstytucja powstawała oraz scharakteryzowali cechy każdej z nich. Na zakończenie wszystkie polskie ustawy zasadnicze przeszły jeszcze raz przez salę w rytm poloneza. Pani dyrektor, Beata Dąbrowska wygłosiła krótkie przemówienie okolicznościowe, podkreślając wagę wydarzenia, jakim było powstanie pierwszej w Europie konstytucji. Zaapelowała, byśmy potrafili cieszyć się wolną ojczyzną, której tak bardzo pragnęli nasi przodkowie. Montaż słowno muzyczny oraz dekorację przygotowali: Małgorzata Jastrzębska oraz Lucjan Krzysiek.

Laureaci IV Szkolnego Konkursu Czytelniczego "Z czytaniem jest mi po drodze"

Newsy23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Jest to uroczystość ustanowiona w 1995 roku przez UNESCO, obchodzona w ponad 100 krajach na całym świecie! To święto autorów, ilustratorów, wydawców, książek, czytelników i czytelnictwa.
Tego dnia odbywa się mnóstwo wydarzeń związanych z czytaniem, spotkań z pisarzami, a dla wielbicieli książek księgarnie przygotowują rozmaite akcje promocyjne.
My przygotowaliśmy dla naszych uczniów konkurs czytelniczy.
Oto laureaci:
I miejsce – Oliwia Bednarska z kl. 3 a
II miejsce – Zofia Rylska z kl. 3 F
II miejsce – Michał Głowacki z kl. 3 a
Wyróżnienie : Wiktoria Kalbarczyk z kl. 3 a
Bartłomiej Miller z kl. 2 a

W roli głównej - Kobieta

"Kobiety w biznesie" w dniu 05 kwietnia w naszej szkole miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu "W roli głównej - Kobieta". Gościliśmy panią Elżbietę Romanowską reprezentującą firmę TOYOTA - Romanowski, która przybliżyła naszym uczniom zasady prowadzenia własnej firmy. Opowiadałao tym, jak szukać pomysłu na własny biznes, jakie mogą pojawiać się trudności. Pani Elżbieta Romanowska mówiła o marzeniach, determinacji i uporze, który powinien cechować każdego przedsiębiorcę. Nasi uczniowie pytali: "… dlaczego Toyota? Jak sprzedać
samochód, by zadowolony był klient i sprzedający? Czy łatwo zarządzać tak dużą firmą? Jak znaleźć dobrego pracownika i jak go zatrzymać w firmie? Pytań było wiele. Spotkanie przebiegało w wyjątkowo miłej atmosferze, dzięki pani Elżbiecie Romanowskiej nasi uczniowie poznali ideę firmy TOYOTAWEY. Dziękujemy! - zobacz zdjęcia
oraz film

Zebrania klasowe i Rady Rodziców

NewsyZebrania z rodzicami odbędą się w dniu 11.04.2018r.(środa) o godz. 17.00. Numery sal podane będą przy wejściu do szkoły.
Natomiast zebranie Rady Rodziców odbędzie się o godz. 16.30

Szkolne Święto Matematyki już za nami!

Newsy14 marca obchodziliśmy Szkolne Święto Matematyki.
Podczas obchodów Święta uczniowie wzięli udział w licznych konkursach:
-Mistrz logicznego myślenia,
„W matematyce nie ma drogi specjalnie dla Królów...”,
- "Geometria w sztuce"
-łamigłówki logiczne


Oto wyniki konkursów|:
Mistrzem logicznego myślenia klas III został Marcel Myrta
Wicemistrzami logicznego myślenia klas III zostali Maksymilian Wójcik i Michał Głowacki
Mistrzowie logicznego myślenia klas II to Damian Panek i Bartłomiej Miller
Wicemistrz logicznego myślenia klas II -Bartłomiej Kietla


W konkursie „W matematyce nie ma drogi specjalnie dla Królów...” zostały przyznane nastepujące miejsca:
I miejsce- Wiktor Sowa
II miejsce- Hubert Błędowski
III miejsce- Wikotria Szot


Uczniowie klas 0- I wzięli udział w konkursie „Geometryczna kartka świąteczna".
I miejsce zdobyli: Adam Jastrzębski, Hubert Stachowicz i Adam Wójcik.


Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,945,506 unikalne wizyty