Installing

Wyniki konursu czytelniczego

NewsyInformujemy, że zwycięzcą II Szkolnego Konkursu Czytelniczego "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa został Bartłomiej Miller z kl. 2a. Uczeń otrzymał ocenę celującą z języka polskiego oraz nagrody rzeczowe. Gratulacje.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Pierwszy dzień Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć prac naszych uczniów to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na ul. Żeromskiego 30 przed Urzędem Miejskim (stoisko nr 3)

Wybieramy najsympatyczniejsze klasy w Radomiu i wszystkich powiatach

Już po raz piętnasty rusza plebiscyt na Najsympatyczniejsze klasy pierwsze w
regionie oraz Radomiu i każdym z powiatów. Można głosować na trzy sposoby. Głosowanie zaczęło się 7
grudnia a jego koniec będzie 29 grudnia o godzinie 21. Zwycięskie klasy przedstawimy potem na łamach „Echa Dnia”.

i     zagłosuj na nasza klasę

Piłkarski Dzień Sportu

NewsyPod koniec listopada 2017 roku odbyła się publiczna prezentacja projektu edukacyjnego pt. „Piłkarski Dzień Sportu”, którego autorami byli gimnazjaliści z kl.3d: Igor Dziechciński, Emil Sawicki, Kacper Orłowski i Oskar Woźniak, a opiekunem – pani Joanna Dobosz. Projekt kierowany był do najmłodszych uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11, którzy popołudnia spędzają w świetlicy szkolnej. Celem Piłkarskiego Dnia Sportu było zainteresowanie uczniów klas 0 i 1 aktywnością ruchową, sportem i piłką nożną oraz zorganizowanie im czasu wolnego w sposób aktywny.

Dzień Niepełnosprawności

Newsy 1 grudnia nasza szkoła obchodziła "Dzień Niepełnosprawności". Dziękujemy bardzo gościom, którzy odwiedzili naszą
placówkę i że mogliśmy wspólnie razem spędzić miło czas podczas zawodów sportowych. Serdecznie dziękujemy drużynie
RKS Radomiak Radom za przybycie do naszej szkoły i kibicowania podczas rozgrywek sportowych. Zapraszamy do galerii zdjęć oraz do obejrzenia filmu

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

NewsyWielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.
W tym tygodniu na terenie naszej szkoły odbędzie się finał konkursu plastycznego dla uczniów klas 0-I: Jak pomóc osobie niepełnosprawnej? W środę 29 listopada reprezentanci uczniów klas gimnazjalnych wezmą udział w turnieju pod hasłem: Jesteśmy tacy sami-integracja w oczach gimnazjalisty.
1 grudnia w sali gimnastycznej niepełnosprawni uczniowie z radomskich szkół wezmą udział w Międzyszkolnych Zawodach Osób Niepełnosprawnych o puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Radomiu. Zwieńczeniem zmagań sportowych i konkursów, jakie odbędą się na terenie naszej szkoły będzie uroczyste rozdanie pucharów, dyplomów i nagród.
W tym dniu zaszczycą nas swoją obecnością trenerzy i zawodnicy Radomskiego Klubu Sportowego Radomiak Radom, przedstawiciele władz miasta oraz instytucji i stowarzyszeń współpracujących ze szkoła

99 urodziny Niepodległej Polski

10 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 99 urodziny Niepodległej Polski.
Narodowe Święto Niepodległości miało w tym roku charakter radosnych urodzin Niepodległej. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w projekcie, który przewidywał przygotowanie „ prezentu” dla dostojnej Jubilatki.
Już dzień przed oficjalnymi obchodami, na korytarzach szkoły pojawiły się plakaty klas 2 D, 3 A i 3 F pokazujące pułapki języka polskiego, polskie przysłowia i tradycjenarodowe.
10 listopada spotkanie w sali gimnastycznej rozpoczęło się, zgodnie z ceremoniałem szkoły, od wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu, który najgłośniej śpiewał oddział „0”!.
Następnieuczniowie krótko przypomnieli wydarzenia historyczne, walki toczone przez Polaków o wskrzeszenie Ojczyzny, postaci wybitnych Polaków- architektów wolności.

II Szkolny Konkurs Czytelniczy

NewsyPoddajcie się magii świąt Bożego Narodzenia. Przeczytajcie lub przypomnijcie sobie "Opowieść wigilijną" Karola Dickensa i weźcie udział w konkursie czytelniczym. czytaj regulamin