Puchar Polski Kadetów

Uczeń naszej szkoły, Konrad Kozłowski zajął I miejsce w 45 Międzynarodowym Memoriale im. Władysława MIAZIO – Puchar Polski Kadetów w dniach 06-08.10.2017 w kategorii wagowej 76 kg i został wybrany najlepszym zawodnikiem Ziemi Radomskiej. Wygrał 4 Walki przed regulaminowym czasem. Gratulujemy! zobacz zdjęcia

XIX Mistrzostwa Radomia w Piłce Nożnej Chłopców

Ruszyły XIX Mistrzostwa Radomia w Piłce Nożnej Chłopców klas VII Szkół Podstawowych i klas II, III Gimnazjów O Puchar Braci Czachorów w Ramach XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży. W dniu 05.10.2017 roku nasza szkoła PSP nr 11 rozpoczęła zmagania w grupie C w której znalazły się szkoły PSP nr 4, PSP nr 24, ZSO nr 4. Nasi zawodnicy przeszli jak burza przez pierwszą fazę turnieju deklasując pozostałe szkoły wygrywając wysoko wszystkie mecze 11-0, 13-1, 6-1. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie: Tomasz Guziak, Adam Kowalczyk, Hubert Gąszczyk, Jakub Odzimkowski, Bartosz Zaręba klasa 3 C, Maciej Przybysławski klasa 3 B, Damian Machajek, Dominik Kosiec klasa 3E, Jakub Fijałkowski, Mikołaj Jastrzębski klasa 2 C. Wszyscy zawodnicy spisali się bardzo dobrze w grze widać było dużą determinację, zaangażowanie i waleczność w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Na szczególne wyróżnienie zapracował swoją pracą na boisku Jakub Odzimkowski który strzelił swoim przeciwnikom aż 18 bramek i aspiruje do uzyskania w turnieju tytułu króla strzelców. W ocenie obserwatorów drużyna nasza dostąpiła roli faworyta turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. zobacz relację z meczu

Konkurs Czytelniczy

Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym, albowiem, jak twierdził Henryk Sienkiewicz : " Gdy się ktoś zaczyta, zawsze albo się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie wygra."
Polecamy interesującą powieść bardzo popularnej autorki Barbary Kosmowskiej pt."Pozłacana rybka". Szczegóły w załączniku. >>czytaj

Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy

NewsyW związku z Międzynarodowym Dniem Bez Przemocy, który jest 2 października 2017 roku, na terenie naszej szkoły odbędą się bezpłatne konsultacje na w/w temat prowadzone przez specjalistę w tej dziedzinie panią Annę Gruszkę. Zapraszamy w poniedziałek 2 października 2017 r. w godzinach od 15.00 do 18.00 w klubie szkolnym.
organizatorzy:
Justyna Łyżwińska - pedagog szkolny
Anna Wulkiewicz - psycholog szkolny

Spotkanie Rady Rodziców

29.09.2017 r. o godzinie 16.30 odbędzie się posiedzenie Rady Rodziców podczas którego zostanie zatwierdzony Program Wychowawczo-Profilaktyczny. Propozycja Programu do wglądu na stronie internetowej szkoły.zobacz program

Spotkanie

NewsyInformujemy rodziców, że 8 września 2017r.(piątek) o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych.

Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

Czytanie jest zabawą - ostatnia odsłona

Nadszedł czas, by zakończyć tegoroczną edycję projektu PoczytajMY! Pożegnaliśmy tym samym przesympatyczne maluchy z Publicznego Przedszkola nr 10 im. Jana Brzechwy. Ostatnie spotkanie odbyło się w grupie Pszczółek, czyli trzylatków i poświęcone było temu, czego się najczęściej boimy. Wprowadzeniem do tematu była prezentacja bajki o przygodom trzech świnek, które dzielnie stawiły czoła groźnemu wilkowi. Dużo radości sprawiły przedszkolakom przebrania gimnazjalistów za bajkowe świnki oraz za wilka. Wilk wydawał się tak groźny, że niektóre maluchy naprawdę były wystraszone. Po odczytaniu historyjki wzbogaconej inscenizacją, przygotowaną przez członków Szkolnego Klubu Czytelniczego PG 2, dzieci opowiadały o tym, czego się boją. Następnie podejmowały różne wyzwania podczas zabawy w przeciąganie liny, przechodzenie przez kładkę i skakanie po kamieniach. Rozwiązywały zagadki i kolorowały ilustracje z zaprezentowanej im bajki.
W podziękowaniu za całoroczną współpracę gimnazjaliści wręczyli pamiątkowy dyplom na ręce Pani Dyrektor Beaty Małek. Wszyscy wyrazili nadzieję na kontynuację spotkań czytelniczych w ramach projektu w przyszłym roku szkolnym.