Przeszukaj stronę

Logowanie

Logowanie

Logowanie

Gazetka Szkolna

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Foto-chmurka

Doradztwo zawodowe

INFORMACJE DLA 3- KLASISTÓW.

Aktualności 2015/2016

Zarządzenia dotyczące rekrutacji do szkół średnich na rok szkolny 2016/2017:

ZARZĄDZENIE Nr 6 MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 27 stycznia 2016r. w sprawie rekrutacji uczniów i słuchaczy do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016/2017 pobierz w formacie PDF

HARMONOGRAM REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2016/2017/1/

HARMONOGRAM REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2016/2017 /2/

Gimnazjalisto sprawdź!! Ogólnopolskie Rankingi szkół ponadgimnazjalnych
Rankingi Liceów Ogólnokształcących 2016
Rankingi Techników 2016
Statystyki przyjętych do szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016
Gdzie moge uczyć sie w regionie?
Wybieram zawód w regionie
Gdzie znajdę pomoc w regionie?

Harmonogram dni otwartych w radomskich szkołach ponadgimnazjalnych
I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika: 1 kwietnia, w godz. 12.00 - 17.00 i 2 kwietnia, w godz. 09.00 - 13.00

II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej: 1 kwietnia i 2 kwietnia 2016

III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego: 1 kwietnia, godz. 12.00 - 16.00 i 2 kwietnia, w godz.: 9.00 - 13.00

IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego: 1 kwietnia, w godz. 12.00-16.00 i 2 kwietnia, w godz. 10.00-14.00

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta: 1 kwietnia, w godz.12.00- 16.00 i 2 kwietnia, w godz. 10.00 - 14.00

VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego: 1 kwietnia, w godz.14.00 - 17.00 i 2 kwietnia, w godz.10.00 - 12.00.

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego: 1 kwietnia i 2 kwietnia 2016

X Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Konarskiego: 22 kwietnia, w godz. 11:00-15:00 i 23 kwietnia, w godz. 10:00-14:00

XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica: 1 kwietnia, w godz. 12.00-17.00 i 2 kwietnia, w godz. 9.00-13.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi (XII LO): 18 marca, w godz. 9.00- 13.00.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego (VI LO): 1 kwietnia, w godz. 12.30 - 16.00 i 2 kwietnia, w godz. 9.00 - 12.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 z Oddziałami Sportowymi ( IX LO): 8 kwietnia, w godz. 12.00-15.30 i 9 kwietnia, w godz. 9.00-13.00

Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte: 11 marca, w godz. 12.00 - 17.00 i 12 marca, w godz. 9.00 - 15.00

Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich: 8 kwietnia, w godz. 10.30 - 17.00 i 9 kwietnia, w godz. 09.00- 13.00

Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług: 8 kwietnia i 9 kwietnia 2016

Zespół Szkół Ekonomicznych: 22 kwietnia, w godz. 9:00- 17:00

Zespół Szkół Technicznych: 8 kwietnia i 9 kwietnia 2016

Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej: 15 kwietnia i 16 kwietnia 2016

Zespołu Szkół Samochodowych: 21 kwietnia-dzień otwarty szkoły i 22 kwietnia - piknik motoryzacyjny

Zespół Szkół Zawodowych im. mjra H. Dobrzańskiego ,,Hubala": 22 marca i 22 kwietnia w godzinach 10.00 - 14.30.

Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego: 8 kwietnia, w godz. 10-16 i 9 kwietnia, w godz. 10-14

Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga: -Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia- 19 marca, w godz.9.00 -12.00

- Szkoła Muzyczna I stopnia-14 maja, w godz. 10.00- 12.00 - Szkoła Muzyczna II stopnia ( wydział wokalny- śpiew solowy )- każda środa, godz. 16.00, sala 209.

Zespół Szkół Plastycznych im. J. Brandta: 19 marca i 16 kwietnia 2016

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki: 31 marca, w godz. 11.00- 17.00.

I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika: 1 kwietnia, w godz. 12.00 - 17.00 i 2 kwietnia, w godz. 09.00 -13.00

II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej: 1 kwietnia i 2 kwietnia 2016

III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego: 1 kwietnia, godz. 12.00 - 16.00 i 2 kwietnia, w godz.: 9.00 - 13.00

IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego: 1 kwietnia, w godz. 12.00-16.00 i 2 kwietnia, w godz. 10.00-14.00

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta: 1 kwietnia, w godz.12.00- 16.00 i 2 kwietnia, w godz. 10.00 - 14.00

VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego: 1 kwietnia, w godz.14.00 - 17.00 i 2 kwietnia, w godz.10.00 - 12.00.

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego: 1 kwietnia i 2 kwietnia 2016

X Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Konarskiego: 22 kwietnia, w godz. 11:00-15:00 i 23 kwietnia, w godz. 10:00-14:00

XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica: 1 kwietnia, w godz. 12.00-17.00 i 2 kwietnia, w godz. 9.00-13.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi (XII LO): 18 marca, w godz. 9.00- 13.00.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego (VI LO): 1 kwietnia, w godz. 12.30 - 16.00 i 2 kwietnia, w godz. 9.00 - 12.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 z Oddziałami Sportowymi ( IX LO): 8 kwietnia, w godz. 12.00-15.30 i 9 kwietnia, w godz. 9.00-13.00

Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte: 11 marca, w godz. 12.00 - 17.00 i 12 marca, w godz. 9.00 - 15.00

Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich: 8 kwietnia, w godz. 10.30 - 17.00 i 9 kwietnia, w godz. 09.00- 13.00

Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług: 8 kwietnia i 9 kwietnia 2016

Zespół Szkół Ekonomicznych: 22 kwietnia, w godz. 9:00- 17:00

Zespół Szkół Technicznych: 8 kwietnia i 9 kwietnia 2016

Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej: 15 kwietnia i 16 kwietnia 2016

Zespołu Szkół Samochodowych: 21 kwietnia - dzień otwarty szkoły i 22 kwietnia - piknik motoryzacyjny

Zespół Szkół Zawodowych im. mjra H. Dobrzańskiego ,,Hubala": 22 marca i 22 kwietnia w godzinach 10.00 - 14.30.

Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego: 8 kwietnia, w godz. 10-16 i 9 kwietnia, w godz. 10-14

Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga: -Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia- 19 marca, w godz.9.00 - 12.00

- Szkoła Muzyczna I stopnia-14 maja, w godz. 10.00- 12.00

- Szkoła Muzyczna II stopnia ( wydział wokalny - śpiew solowy )- każda środa, godz. 16.00, sala 209.

Zespół Szkół Plastycznych im. J. Brandta: 19 marca i 16 kwietnia 2016

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki: 31 marca, w godz. 11.00- 17.00.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualności 2014/2015

Relacje z Inauguracji Tygodnia na Rzecz Kariery w Muzeum Wsi Radomskiej.
http://www.zebrra.tv/strona/1693-szukali_wyksztalcenia_w_zawodowkach_co_wybierali.html
http://rdc.pl/informacje/pomagali-gimnazjalistom-podjac-wlasciwa-decyzje/
http://www.radioplus.com.pl/aktualnosci/8734-gimnazjalisci-szukali-kariery-w-skansenie.html

Tydzień na rzecz Kariery
http://portal.muzeum-radom.pl/muzeum-wsi-radomskiej/na-co-dzien/tydzien-na-rzecz-kariery/1535
https://www.facebook.com/pages/Muzeum-Wsi-Radomskiej/541123975928507?ref=bookmarks

TYDZIEŃ ZAWODOWCA 23-27.03.2015rpobierz w formacie pdf

Rekrutacja 2015-2016 WAŻNE TERMINY czytaj załącznik

Progi Punktowe czytaj załącznik

DNI OTWARTE 2015 - Szkoły ponadgimnazjalne czytaj załącznik

Mapa "Wyklikaj swoją szkołę: http://www.men.gov.pl/dodatki/mapazawodowe/

Rok szkoły zawodowców czytaj informacje
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,559,271 unikalne wizyty